YAŞAM DİYARI

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak? birçok kişinin özellikle de çocukları olan ailelerin problemi haline geldi. Sevgili ebevynler sizler için tam ve net bir şekilde bunu araştırdık ve Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamayı sizler için hazırladık.

Milli Eğitimin yaptığı açıklamaya göre okullar “28.09.2015 tarihinde açılıyor. Her derecede eğitim alan öğrenciler için açılış tarihinin aynı olduğunu da ekleyen Milli Eğitim Bakanlığı geç kalınan günler içinde yıl içerisinde yoğunlaştırılmış eğitimlerle telafi yapılacağını belirtti”.

Yoğun taleplerden dolayı bayram sonrası açılacak okullar velileri de öğrencileri de şimdiden çok sevindirmişe benziyor.  Özellikle de örenciler için tatilin biraz daha uzaması onları gayet mutlu etti. Fakat yıl içerisinde yoğun geçecek günlerde sevgili öğrencilerimizi bekliyor.

Peki 28 Eylül de açılan okullar ne zaman tatil olacak. Milli Eğitim Bakanlığı okulların kapanış tarihi olarakta 17.06.2016 tarihi verdi.

Sevgili ebeveynler sizlerde şimdiden tatil hazırlıklarını yapmaya başlayabilirsiniz. Rahat bir şekilde tatilinizi tamamladıktan sonra çocuklarınızı okullarına yollayabilirsiniz.

İyi Tatiller Dileriz.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın