YAŞAM DİYARI

2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

2015 Tesettür Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir evlilik ve her genç kız hayatın da bir kez dahi olsa  karlar gibi bembeyaz gelinliği giymek ister.Ve bu özel günün en özeli olmak ister. Peki ya bu özel günün en özeli olmak için nasıl modeller seçmek istersiniz???

Tesettür  Gelinlik Modelleri (3)

 

 

 

Beli kemerli altı çok fazla kabarık olmayan ve hem dantelin hemde taşların mevcut olduğu bir gelinlik. Sade duvağın kendini her zaman ki gibi ön plana çıkardığı ve sadeliği seven bayanlar için tasarlanmış bir gelinliği mi tercih edersiniz.

 

 

 

 

 

 

Tesettür  Gelinlik Modelleri (7)

 

Daha da mı süsünüze düşkünsünüz ?.

Eğer öyle iseniz bu bu gelinlik modeli de tam sizin için tasarlanmış durumda.

Sarı ve gri gümüş renginin tonlarını taşıyan taşlarla bu özel günde bir yıldız gibi parlamaya hazır mısınız? Bütün detayların çok fazla bulunduğu bu gelinlikte yok yok.Danteller, taşlar ve farklı desenlerde işlemeler hepsi bu özel günde en özel olmak isteyen siz genç kızlarımız için.Geceyi pamuk prenses gibi sonlandırmak isteyen sizler bu gelinliği kaçırmamalısınız. 

 

 

 
Tesettür  Gelinlik Modelleri (9)

 

Son senelerin en modası olan dantelli bir gelinlik ve sade bir baş modeli mi istiyorsunuz. Biz yaşam diyarı ailesi olarak imkansız olan bir şey görmüyoruz sizler için tasarlanan en yenileri bulup size bir tık kadar yakın olan resimleri evinize kadar getiriyoruz.

 

Bu güzel günde beyaz değilde kırık bir beyaz gelinlik istiyorsanız bu model sizin için en uygun gelinliklerden biri olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Tesettür  Gelinlik Modelleri (10)

 

 

 

Kabarık  etek ve uzun bir duvakla sizleri çizgi filmlerde ki çizgi karakterler gibi gösterecek bir model daha.

Çiçekli dantel detaylarla kabarık eteklerin de ki  çiçek detayların gözleri kamaştırdığı  ve kapalılar için uygun bir gelinlik modeli.

Bu gelinlikle kendinizi narin kelebelekler gibi hissedeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

Tesettür  Gelinlik Modelleri (5)

 

 

Beyaz ve kremin gümüş renkli taşlarla buluştuğu duvağın da ve başın da üstünde ki detaylara göre biraz daha sadelik bulunan bir gelinliğe ne dersiniz? Sizlere bu gelinlikle biraz daha imkansızı sunuyoruz. Detaylarıyla ve renkleriyle bu gelinlik modeli üstünüzde bu seneye damga vuran gelin siz olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Biliyoruz ki seçim yapmak için gayet zor bir gün ve eşsiz olmak için de öyle. Hala karar veremeyen siz okuyucularımız için bizde model tükenmez deyip sizlere aşağıda bazı modelleri yine sunuyoruz.

Kuracağınız yuvanız da bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Tesettür  Gelinlik Modelleri (1) Tesettür  Gelinlik Modelleri (2) Tesettür  Gelinlik Modelleri (4) Tesettür  Gelinlik Modelleri (6)

 

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın