YAŞAM DİYARI

2017-2018 Sezonunda Yeni Gelinlik Modelleri

2017-2018 Sezonunda Yeni Gelinlik Modelleri

2017 gelinlik modelleri birçok desene ve modele sahiptir. Özellikle dantel detayları, detay olmaktan çok tüm gelinliği hakimiyeti altına alarak çok zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Dantel 2017 senesinde de önemli rol oynamaktadır. Dantele eşlik olarak dantel kol, dantel yaka, dantel askı tercih edilerek bir bütün yakalanmaktadır. Ve tabi ki bunlarla bir uyum olarak dantel işlemeli duvak 2017 gelinlik modellerine şahane bir görüntü katmaktadır. Ayrıca bu modellerde prenses model gelinlik çok şık durmaktadır. Ve tabi ki balık model gelinliklere de dantel detaylar damga vurmaktadır. 2017 senesinin en çok tercihleri arasında olan balık model gelinliklerde kayık yaka ve kol bileklerine kadar uzun dantel detaylar eşlik etmektedir. Uzun kol dantelli kol detayları da geçtiğimiz senelere bakarak revaçta olan detaylar arasında bulunmaktadır.

2017-2018 Gelinlik Modası

Geçtiğimiz senelerin saten ve parlak gelinlik modelleri bu sene yerini tamamiyle dantel ile bezenmiş gelinlik modellerine bırakmaktadır. Düğün salonunda yapılan düğünlerde giyilen gelinlikler genellikle kabarık ve uzun kuyruklu ve uzun duvaklı gelinlikler tercih edilmektedir. Sırt detayı dahi dantelden oluşmuş gelinlikler en gözde modeller arasındadır.

Balık model gelinlikler ise genellikle davet salonu tarzında mekanlarda yapılan düğünler için tercih edilmektedir. Balık modellerde bel kısmında minik bir kurdele detayı da bulunmaktadır.

Ve tabi ki yere kadar uzanmış duvaklarda bu modellerde tercihler arasındadır. Ayrıca şahane bir fikir olarak düşünülmüş olan ayrıntı çok uzun kuyruklu gelinlik isteyen gelirler için çıkarıp takılabilecek kuyruk detayıdır. Bu sayede gelinler salona giriş yaparken tüm gözleri üzerine çektikten sonra, dans edip eğlenmek için o kuyruğu çıkarıp dilediğince hareket etmekte özgür olma imkânına sahip oluyorlar.

Anlaşılacağı gibi 2017 senesinin gelinleri için her şey düşünülmüş durumda. Ve çok tercihler arasında olmasa da; kısaca belden oturtmalı parti havası tarzı pileli model gelinliklerde mevcuttur. Bu gelinliklerde de yere kadar uzanan duvaklar eşlik edebilmektedir. Bu kısa model parti havası veren gelinliklerde ise saten kumaşlar tercih edilmektedir. Kısa, belden oturtmalı, saten kumaş hafif kabarık pileli model gelinlikler de 2017 gelinlik modelleri arasında yerini almaktadır.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın