YAŞAM DİYARI

2017 Yılında Salon Duvar Kağıtları

2017 Yılında Salon Duvar Kağıtları

Eskiden beri kullanılmakta olan duvar kâğıtları günümüzde daha fazla çeşit ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Eskiden sadece duvar süslemek amacıyla kullanılan duvar kağıtları günümüzde su geçirmez özelliğiyle banyolarda bile kullanım sağlıyor. Duvar kağıtlarının bir çok farklı özellikleri mevcut. Su geçirmek özellikli duvar kâğıtlarını banyonuzda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yanmaz duvar kâğıtlarını mutfağınızda kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz duvar kağıdı modeline göre silinebilir olanları kolay temizlik açısından oldukça kullanışlıdır. Taş görünümlü duvar kağıtlarını 2017 salon duvar kağıdı modelleri arasında bulabilirsiniz. Dilerseniz duvar kağıdınızı kalın malzemeden seçip evinizi soğuklardan biraz daha fazla koruyabilirsiniz.

Duvar kağıtları ev dekorasyonunda oldukça kullanışlıdır. Duvar kağıtlarının desenli olanlarını çocuk odalarında, sade olanlarını yatak odanızda tercih edebilirsiniz. Duvar kağıtları modellerini salonunuzda tercih ederken salonunuzu olduğundan daha küçük göstermemesine dikkat ediniz. Duvar kağıdı seçerken televizyon arkasına uygun şekilde döşenebilen taş görünümlü kağıtları tercih edebilirsiniz. Yemek masasının olduğu bölüme açık renklerden tek duvar için duvar kağıdı modeli düşünebilirsiniz.

2017 Salon Duvar Kağıdı Modası

Kolay silinmesi ve temizliği açısından tüm evinizi sade bir duvar kağıdı ile kaplatabilirsiniz. Günümüzde bir çok şekilli duvar kağıdı bulmak mümkün.

Modaya ve mevsime uygun olmak amacıyla boyanabilir duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede kış aylarında koyu yaz aylarında açık renkler kullanarak salonda ferahlık yaratabilirsiniz.

Duvar kağıtları çocuklu evlerde hijyen ve sağlık açısından daha kullanışlıdır. Kalın yapısı sayesinde ise ısıyı evinize hapseder ve soğuktan korunmanızı sağlar. Salon duvar kağıdı modellerinden salonunuza en uygun duvar kağıdını seçebilirsiniz. 3 boyutlu duvar kağıtlarının yanı sıra kabartmalı desenli duvar kağıtları ile de evinize hava katabilirsiniz. Salon duvar kağıdı seçerken odanızı olduğundan büyük göstermek istiyorsanız cam karşısında kalan duvarı açık hareketli bir duvar kağıdı ile kaplatabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Modelleri

Bugün sizler için seçtiğimiz bazı duvar kağıtlarını paylaşıyoruz. Beğendiğiniz duvar kağıdı modelleri Duvar Kapla internet sitesinde mevcuttur. Tam site adresi resimlerin üzerinde belirtilmiştir. “Resim altındaki açıklamalar satış sitesinden alınmıştır.”

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın