YAŞAM DİYARI

50 Yaşındaki Qin Ling’in Gençlik Sırları

50 Yaşındaki Qin Ling’in Gençlik Sırları

Muhtemelen sizde sosyal medyada 50 Yaşındaki Qin Ling’i görmüşsünüzdür. 50 yaşında olmasına rağmen adeta 30 yaşında gibi duran Çin’li güzelin gençlik sırları ne?

50 yaşındaki Çinli Büyük annenin gençlik sırlarını sizlerin de merak edeceğinizi düşündük.

Sosyal medya bir süredir,  50 yaşındaki Çinli büyük anneyi  konuşuyor. Tv programına katılıp performansı ve yaşıyla herkesin ilgisini çekmeyi başaran Çinli büyük anne güzellik sırlarını paylaştı.

Çin’in Chongqing Province eyaletinde yaşayan   Qin Ling, iki kızıyla birlikte Çin yeni yılı nedeniyle düzenlenen bir TV şovuna katıldı ve orada da bütün dikkatleri üzerine çekti. 50 yaşına gelip de hala 30’lu yaşlarda görünen ve güzelliği ile herkesi büyülen babaanneni gençlik sırları içeriğimizde yer alıyor…

Gençlik sırrını evde hazırladığı doğal maskelere borçlu

Yüzünün yaşından daha genç görünmesini de evde hazırladığı maskeye borçlu olduğunu söyleyen Qin Ling, salatalık ve bal ile hazırladığı maskenin cildini pürüzsüz hale getirdiğini sözlerine ekledi. Ling, iki kızını da yalnız başına büyüttüğünü de anlattı. Kocası kendilerini terk ettiğinde kızlarının birinin 8 diğerinin 2 yaşında olduğunu anlatan Ling, çok güç koşullarda kızlarını bugünlere getirdiğini belirtti.

“Gece Çıplak Uyumak Son Derece Yararlı”

İki kız çocuğa ve bir torun sahip olan  Qin Ling, 30 yaşlarının ortasında gibi görüntüsüyle ve düzgün fiziğiyle herkesi şaşırtmayı başarıyor. Kızlarının kendisiyle gurur duyduğunu söyleyen Qin Ling, geceleri çıplak uyumanın cildi için son derece yararlı olduğunun altını çiziyor. Her gece çıplak uyuduğunu belirtiyor.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın