YAŞAM DİYARI

90 lı Yılların Çocukları Burada mı?

90 lı Yılların Çocukları Burada mı?

Sizde 90 lı yıllarda çocuksanız bu foto galerimiz sizleri 90’lar a götürecek. Çocukluğumuzda karşımıza çıkan her şeyi sizler için derledik.  Kafası sürekli soru işaretleri ile dolu olan bu nesil dünyadaki siyasi olayları anlamaya çalışırken aynı zamanda da bu olanları anlamaya ve kafasında dengede tutmak için elinden geleni yapmaya çalışmaktır.

Okuldan döner dönmez birbirinden eğlenceli çizgi filmler casper, ninja kaplumbağlar ,temel reis,ay savaşçısını izlemektir. Tüplü televizyonun ısınmasını beklemek ve merdaneli çamaşır makinesine anlam vermeye çalışmaktır. Okulda misket ve taso oynamaktır. Her evin olmazsa olmazı milli perdemizi de unutmayalım. Yine atlas kalemini ve fiş defterini 4. sınıftan itibaren hayatımıza giren kırmızı tüm dersler kitabı unutamadıklarımız arasında.

Sınıfa kötü koku bombaları atmak mantar tabancası ve su tabancası ile askercilik oynamaktır. Usta ressam Bob Ross‘un resim çizmesini hayranlıkla izlemektir. Kısacası 90’lar da çocuk olmak güzeldir. Ve bunlar gibi niceleri hadi o günlere gidelim.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bilgiler harika gercekten sayfa harika

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın