YAŞAM DİYARI

Bu Yazın en Güzel Gelin Ayakkabıları

Bu Yazın en Güzel Gelin Ayakkabıları

2015 sezonundaki düğünlerin önemli bir kısmı Ramazan öncesi bitti ve şimdi Ramazan sonrasına hatırı sayılı bir düğün ertelendi. Önümüzdeki haftalarda sıkça düğün davetiyeleri alıp düğün konvoylarına rastlayacağız.

Siz henüz görmediyseniz biz bahsedelim ve eğer yakın tarihte düğününüz varsa da, ayakkabı tercihiniz konusunda yardımcı olalım istiyoruz…

Gelin ayakkabıları şıklığın tamamlayıcısıdır ve modada belki de en önemli aksesuarlar daima pabuçlar olmuştur. Gelin ayakkabı modelleri, renkleri ve desenleriyle ekseri klasik bir yaklaşıma neden olmuştur. Beyaz, bej, soluk pembe, gümüş (silver) en sık karşılaştığımız gelin ayakkabısı renkleridir ve ekseri az topukludur. Yüksek ökçeli gelin ayakkabıları, sürekli hareket etmesi beklenen gelinler için uygun değildir. Ayrıca düz ökçeliler de, anca uzun boylu gelinler için idealdir. 5-15 cm arası değişen topuklular en kullanışlı modelleri oluşturmaktadır.

Gelin ayakkabıları genellikle içi sade, dışı hafif desenli olarak bu yıl karşımızda. Genel itibariyle geçmişteki yıllara göre daha mütevazi ve biraz daha kapalı. Ayakkabıların üst bölümlerinde açıklıklara yer verilse de, eskisi kadar değil bu yıl.

2015 gelin ayakkabıları ürünlerinden derlediğimiz görseller, bahsettiğimiz ayrıntılar hakkında daha iyi fikir edinmenize yararlı olacak. Siz de düğününüz için modası hiç geçmeyen bu ürünlerden veya benzerlerinden almayı düşünebilirsiniz.

Unutmadan söyleyelim, gelin ayakkabınızın altının yazı yazılabilecek kadar düz olmasına özen gösterin. Çok düzse kaygan olabilir, çok tırtıklıysa da isim yazmada zorlanabilirsiniz…

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın