YAŞAM DİYARI

Erken Seçim Ne Zaman?

Erken Seçim Ne Zaman?

Etrafımızda ki birçok kişi seçimlerin ne zaman olduğundan habersiz . Özellikle tatil yapan okurlarımız Erken Seçim Ne Zaman bilmiyor. Bizlerde buna dayanarak siz sevgili okurlarımızı bu konu hakkında bilgilendirmek istedik. Peki açıklamalar seçimin hangi gün olduğuna dair buyurun haberimize hep birlikte bakalım.

Kasım ayında tekrar seçim yapma kararı alındı. Kararı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma Namazı çıkışında 21.08.2015 tarihinde tüm medya ile paylaştı.

Adres Değişikliğinde Son Gün 10 Eylül

Erken seçim ne zaman diye merak eden okurlarımız için şunu da hatırlatalım adres değişikliği yaptıysanız  1 Kasım tarihinde yapılacak seçim için 10 Eylül’e kadar adres nüfus müdürlüklerine yeni adresinizi beyan etmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra 1 Kasım da yapılacak seçimlerde oyunuzu rahatça  kullanabilirsiniz. Sevgili okurlar geç olmadan ikametgah adreslerinizi biran önce değiştirebilirsiniz.

Son günlerde yaşanan üzücü haberlerin ardından dileriz ki 1 Kasım tarihinde yapılacak olan seçim ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirir.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın