YAŞAM DİYARI

KOD ADI K.O.Z

KOD ADI K.O.Z

Koz FilmiBu hafta vizyona girecek olan Kod Adı K.O.Z filminin 850 salonda gösterime girmesi bekleniyor. Usta yönetmen Celal Çimen’in yönetmenliğini üstlendiği film yakın zamanda devlet içerisinde devlet kurma çabası içerisinde olanları anlatıyor. Filmde aynen günümüz olayları konu alınırken Mit Müsteşarının ifadeye çağrılmasından, Gezi olaylarından, Polis teşkilatı içerisindeki yapılanmadan, Yargı içerisindeki yapılanmadan, 17 ve 25 Aralık operasyonları ile Mit tırlarının durdurulması olayları gibi birçok konu ele alınıyor. Hakim ve Savcıların işlediği perde arkası hukuk cinayetleri ise çok dikkat çekici. Uluslararası güçlere hizmet eden yapının bütün oyunları yine filmde karşımıza çıkıyor. Devlet düşmanlarının iç yüzünü ortaya çıkarmak için yola çıkılan film gayet başarılı.

Filmin ana konusu Türkiye Cumhuriyeti Devletinin parçalanamayacağı ve bu arzuda olanların büyük bir hezeyana uğrayacağı dır. Dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan suikast sahnesinin bulunduğu Kod Adı K.O.Z’un fragmanı sosyal medyada dolaşmaya başladığından beri en çok tıklanan ve paylaşılan videolardan oldu. Filmde usta oyuncu Cem Kurtoğlu dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, dönemin Mit Müsteşarını Hakan Ural, canlandırıyor ve Emniyet Müdürü Remzi’yi ise Tolga Karel canlandırıyor.

7.5 Milyon izleyici kitlesine ulaşmayı bekleyen filmin yönetmeni Celal ÇİMEN hedeflerinin baş rolünü Şahan Gökbakar’ın oynadığı Recep İvedik 4 filminin 7 milyon 369. 098 kişilik rekorunu kırmak olduğunu belirtiyor.

Koz Filmi Oyuncular KOZ FİLMİNDEN (1)

 

 

 

 

 

 

KOZ FİLMİNDEN (3)

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ferdi dedi ki:

    filmi cok begendim. devamı gelirse süper olur.

    1. admin dedi ki:

      En kısa süre içerisinde yeni film tanıtımları yayımlanacak takipte kalın.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın