YAŞAM DİYARI

Tuğba Venn Kap Modelleri 2015 2016

Tuğba Venn Kap Modelleri 2015 2016

Son zamanlar da Tesettür Giyim de yerli markalar çok farklı tasarımlar çıkarmaya başladı. Tesettürlü hanımlarımıza hitap eden bu farklı tasarımlar özellikle yaz sezonuna uygun harika modeller haline geldi. Tuğba Venn Kap Modelleri de sözünü ettiğimiz yerli markalardan biri.

Tesettürlü olmayı tercih eden hanımlarımız için bizde durmadık ve yeni modelleri sizler için seçtik. Resim galerimizde de görüldüğü üzere bu sene açık renkler kapalı hanımlarımızın daha çok gözdesi haline geldi. Tuğba bu sene özellikle Bisiklet Yaka Kap modellerine ağırlık vererek bayanların şal yapma olanağını da göz önünde bulundurmuş durumda. Daha çok eşarp tercih eden hanımlarımız içinse Hakim Yaka Kap Modelleri az da olsa tasarlanmış durumda.

Peki siz bu sene daha çok neyi tercih edeceksiniz. Şal yapmak için açık yaka kap modellerini mi yoksa eşarplarınızla   kombin yapmak için daha çok hakim yakaların bulunduğu Kap Modellerini mi tercih edeceksiniz. Karar sizin bu sene model çok sizler yeter ki kafanız da ki modeli iyi oluşturun.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın