YAŞAM DİYARI

Yeni 3D Banyo Tasarımları

Yeni 3D Banyo Tasarımları

3D Banyo Tasarımları

Özellikle hanım efendilerin banyolarına verdikleri önem yadsınmayacak kadar gerçektir. Banyolar artık yalnızca evinizde bir alan olmaktan çıkıp, adeta  uzun zamanların geçtiği mekanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeplerden dolayı banyolara verilen önemlerde her geçen gün artmakta. Yurt dışında dekorasyonun daha fazla önem verilmesinden sonra ülkemizde de banyo tasarımları adeta tüm dikkatleri üzerine çekti. Öyle ki banyo dekorasyonları her yıl trendler haline gelen öncü mekanlar arasına geldi.

2016 Banyo Dekorasyonları

Banyo dekorasyonlarında bu sezon trendler 3D banyo tasarımları olarak belirlendi. 2016 yılında ses getiren banyo tasarımlarında farklı modeller ve renkleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Banyo zemin tasarımları, duşa kabin zemin tasarımlarında üç boyutlu banyo tasarımları arasında en fazla talep alan kategoriler arasında yer alıyor. Özellikle banyolarda kullanılan su miktarının fazla olması, zeminde ve duvarlarda balık, deniz, okyanus, akvaryum temalarını daha fazla yer almasına sebebiyet veriyor.

2016 Banyo Tasarımlarında Trend Renkler

Banyo tasarımları arasında tercihleri ilk sıralarda gördüğümüz 3D banyo tasarımları arasında en fazla mavi, turkuaz, beyaz ve açık renkleri görmekteyiz. Banyolar daha küçük alanlar olduğu için, zemin ve duvarlarda yapılan tasarımlarda açık renklerin tercih edildiğini görmekteyiz. Alanları geniş gösteren ve ferahlık veren tasarımlar ön planda.

Banyo Dekorasyon Fikirleri

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın