YAŞAM DİYARI

Yeni Gümüş Vav Kolye Modelleri

Yeni Gümüş Vav Kolye Modelleri

Vav kolye modelleri hakkında bilgi vermeden önce dilerseniz vav kolyenin anlamı nedir ondan bahsedelim. Son günlerde altın ve gümüş takı satan dükkanların vitrinlerini incelediyseniz görmüşsünüzdür ki bileklik ve kolye gibi bir çok farklı takı türünü bu harfler süslemekte. Son günlerin trendi haline gelen vav harfli takıların ise farklı anlamları mevcut olmakta.

Öncelik ile vav sembolü Arapçada ki vav harfine karşılık gelmektedir. Ve Arap alfabesinin 26. harfi olmaktadır. Bu harfi özel yapan tek durum bu olmamaktadır. Ayrıca bu sembol anne karnında cenin durumda olan bebeği anımsattığı düşünülür. Bir başka anımsattığı özel anlam ise, secde eden insan olmaktadır. Bu anlamı ile birçok kişinin beğenisini kazanmış olmaktadır.

Vav Kolyeyi Nerelerde Bulabilirim?

Bu sembol son günlerin en popüler takı modelleri arasında yer aldığı için kolayca bulabilmeniz mümkün. Farklı model ve kombinasyonları satan birçok farklı kuyumcudan ve gümüş dükkânlarından size en çok hitap eden modeli temin edebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz vav kolye modellerini Gümüş Dükkanı internet adresinden temin edebilirsiniz. “Resimlerin üzerinde internet adresi vardır.”

Vav kolye Modelleri Nelerdir?

Vav kolye modellerinin ana teması tabi ki vav sembolü olmaktadır. Fakat bu sembol takıya dönüştürül iken, sadece bu sembol kullanılmamakta, farklı model ve kombinasyonlar yaratılmaktadır. Böylece vav harfi işlenir iken daha da estetik dokunuşlar meydana gelir. Vav harfinin yukarı da doğmamış bebeğe yani cenine benzetildiğinden bahsetmiştik.

Bu yüzden bu kolye modellerini incelerken, bebek temalı birçok kolyeye denk gelmeniz mümkün. Genel olarak yeni doğum yapan kadınlara hediye edilen bu model de, vav harfi içerisinde bebek silueti işlenmektedir. Sadece bebek teması üzerinden değil, farklı anlamlar içeren kolyelerde tasarlanmaktadır. Bilindiği üzere vav harfinin kuyruğu bir hayli uzun olmakta. Bu arada mevcut olan geniş alan kullanılarak üzerine farklı modeller ve yazılarda işlenmektedir.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın