Kadına Şiddete Hayır
YAŞAM DİYARI

20 Haziran Sırlı Yay Burcu Dolunayı

20 Haziran Sırlı Yay Burcu Dolunayı

20 Haziran Sırlı Yay Burcu Dolunayı

Bu dolunay konusunda “Ne ekersen, onu biçersin” var. Yani iyilikse iyilik, kötülükse kötülük, sabırsa sonuç ne yaptıysak onun karşılığını bulacağız. 20 Haziran 2016’da gerçekleşecek olan Yay Burcunun Dolunayı “Öğretmen Satürn ve Mistik Neptün” ile kare açı yapacak ve bir kaç gün öncesinden de hissedilmeye başlanan bu enerji bize “Korkularınızla yüzleşin, vesveseye kapılmayın, sert bir dille konuşup kimseyi baskı altına almayın, septist olmayın, spontane olaylara karşı hazırlıklı olun” diyor.

Diğer bir yandan doğa olaylarıyla ilgili de beklenmedik sürprizlerle karşılaşabiliriz. Sel, su baskını, heyelan vs.. gibi konularda ki önlemlerimizi almamız her ihtimale karşı çok iyi olacaktır.

Güzel bir yanı da detaylara bakıp içinden çıkılmaz bir savaşta kaybolmayıp olayları kısa sürede kavrayıp çözeceğiz.

Satürn sert bir gezegendir, sert dersler verir. Kişinin canı yanar, en ağır dersleri alır fakat bir o kadar da güçlü bir şekilde ayağa kalkar. Neptün ise mistik şeylerle uğraşmayı sever, hissiyat verir. Fakat fazlası da şüphecilik, yanlış yapabilme ve takribinde yalanı da getirir. Bu yüzden dikkat.

Bu Yay Dolunayı ise bu yılın başından itibaren “ÇARESİZ” bir şekilde daralmış bir hissiyatla bulunduğumuz dönemden çıkartacak ve konunun başında dediğimiz gibi “Ektiğimizi biçtiğimiz” bir dönem yaşatacak. Yaşayacağımız her şeyi iyi anlamak, algılamak ve her yönüyle bakmamız ön koşuluyla..

Bu mübarek aylarda her şey bizim elimizdedir. Tavsiyem bol bol tefekkür edip, dua edip rahat bir nefes almanız ve sorunları Yüce Yaradan’a bırakıp sabretmenizdir.

Herkes kendi ışığını yansıtır, hoşca ve dostça kalın.

Astrolog Alya METEDORAN

[email protected]

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın