YAŞAM DİYARI

Belinizi ince gösteren kıyafetler!

Belinizi ince gösteren kıyafetler!

Belinizi ince gösteren kıyafetler!

Kilolu birçok kadın fazla kilolarından şikayet eder. Yapılan diyetler, zayıflama programları tam etki etmemekte veya istikrar sağlanmakta. Teknolojik operasyonlar ile zayıflama imkanlarını da elde edemeyen kadınlar bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme yöntemlerine başvuruyorlar. Bizlerde yasamdiyari.com olarak sizler için belinizi ince gösteren kıyafetleri ünlü modacılardan aldığımız tavsiyeler ile sizlerle paylaştık. Bu öneriler doğrultusunda sizlerde belinizin incelmesini sağlayabilirsiniz.

Beliniz kalınsa, giyinirken dikkat edeceğiniz birkaç noktayla belinizi daha ince gösterebilmeniz mümkün.

Belinizi ince göstermek için mutlaka iki yöntem denemelisiniz. Aksi halde yanlış seçimler ile belinizi kalın gösterecek veya olduğundan kalın göstermenizi sağlayacaksınız. Öncelikle olarak bu iki yol şunlar;  Ya dikkatleri belinizden uzaklaştıracaksınız ya da belinizi daha ince gösterecek şekilde giyinmeye çalışacaksınız.

  • Belinizi ince göstermek için omuzlarınızı ön plana atabilir veya omuz detaylı kıyafetler tercih edebilirsiniz.
  • Beli ince göstermek için omuzlar kadar önemli olan bir diğer bölge ise kalçalardır. Beliniz kalınsa ve kalçanız küçükse kalçanızı daha büyük gösterecek kesimlere yönelebilirsiniz. Böylelikle daha ince bellere sahip olduğunuzu göreceksiniz.
  • A kesim etekler bu konuda size yardımcı olabilir. Pantolon giyiyorsanız belin hemen üzerindeki modelleri kalın kemerlerle kullanabilirsiniz. Kalın kemerli aksesuarlar belin ince gözükmesine sebep verdiği gibi şık durmasına da olanak tanıyacaktır.
loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın