Kadına Şiddete Hayır
YAŞAM DİYARI

İlk buluşmanızda nasıl davranmanız lazım?

İlk buluşmanızda nasıl davranmanız lazım?

ilk.bulusma.yasam.diyariBunun için iki şekilde davranmanız lazım. Ya kız veya kadının hakkında bilgi toplayıp onun hoşlandığı erkek figüre göre davranmak ya da kendiniz olmak.

Bir kadının istediği erkek figür gibi davranmak onu fethetmektir, gözünü boyamaktır çok doğru. Fakat bu maskeyi nereye kadar taşıyıp kendi egonuzu zedelemeye devam edeceksiniz. Veyahut o kadını ne kadar kandırmayı düşünüyorsunuz? Hevesiniz bitince bırakmak mı yoksa olay?
Bu ihtimale iki tarafında vicdanı olarak bakmanız lazım. Sadece kadınlar için değil erkekler içinde üzücü bir durum olur zira. Hayatta ne yaşıyor veya yaşatıyorsanız mutlaka karşınıza çıkar unutmayın.
İkinci ihtimal ise en güzel olanı; “Kendiniz olmak”. Sevdiğiniz kadını bu şekilde etkilemek ilişkinizin daha sağlıklı sürmesini sağlayacaktır ve kendiniz olduğunuz için karşınızdaki sizi sevecektir.

Kişinin kafasında kahramanlaştırdığı o yapmacık adamı değil, direk sizi. Sizi anlayacak, sizinle üzülüp, sizinle gülecek, size kızacak kısacası siz olacak bu kişi.
Hayatınız gerçekçi olacak yalan üzerine kurulu olmayacak. Bırakın saçmalayın, sıkılın, kızarın bunlar güzel şeyler bunları hatırlayıp güleceksiniz.

Unutmayın yapmacık hareket mutlaka anlaşılır er ya da geç, fakat gerçekçi olan bitse bile akılda kalır bir cümle, bir gülümseme.. O an işte ölümsüz olur iz bırakırsınız.
Tercih sizin ister klişe bir oyuncu ister gerçekçi olun. Kaliteli kadın nereye ve kime ait olacağını bilir daima.

Aslıhan KACAR

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın