YAŞAM DİYARI

Kalp Çizginiz Karakterinizin Sinyallerini Veriyor!

Kalp Çizginiz Karakterinizin Sinyallerini Veriyor!

Kalp çizginiz karakterinizin sinyallerini veriyor!

Elinizde bulunan kalp çizginizin sizin kişiliğiniz ve karakteriniz açısından sinyaller verdiğini biliyor musunuz? Avuç içinizde ki kalp çizgisi hem yurt dışında hem ülkemizde karakter analizleri hakkında yol gösterici oluyor. Kalp çizginiz ile sizlerde karakterinizi daha iyi anlayın…

Naziklik ve anlayışlılık

Eğer kalp çizginiz orta ve işaret parmaklarınızın arasından başlıyorsa, sizin düşünceli yapıya sahip olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda anlayışlı ve nezakete uygun olduğunuzun belirtisidir.

Başkalarına güvenmek söz konusu ile temkinli davranmayı seversiniz. Herkese kolay kolay güvenmezsiniz. Fakat insanlar size güveniyor… Kalp ve mantık arasındaki dengeyi çok iyi sağlıyorsunuz.  Duygusallığı ve realizmi aynı anda ilerletebiliyorsunuz. Ayrıca, karar verirken sağduyunuzu da kullanıyorsunuz.

İdealist kişilik

Eğer kalp çizginiz işaret parmağınızın altından başlıyorsa, A maddesinde belirttiğimiz kişiliğe oldukça yakınsınız. Fakat, normal ve oldukça tatmin edici bir aşk hayatınız var. Siz görünüşe göre çok daha duygusal birisiniz ve yaşam tarzınız daha çok idealist olma eğilimde. Başarıyı seviyorsunuz. Başarı için her türlü çabayı sarf eden ve çalışkan birisiniz.

Materyalist yapı

Eğer kalp çizginiz parmağınızın tabanından, dibinden başlıyorsa, bu sizin anlayışlı bir insan olduğunuzu gösterir, eğer çizgi daha aşağısından başlıyorsa, -daha çok elinizin ortasından- bu sizin tam bir çalışma heveslisi ve materyalist biri olduğunuzu gösterir, Bu kişiler duygusal açıdan güçlü kimseler olarak bilinir ve genellikle erkeklerde daha fazla görülmektedir.

İyi kalpli ve olumlamalı yapı

Eğer kalp çizginiz, işaret parmağınızın ve baş parmağınızın arasında bir eğilim ile geliyorsa iyi kalpli yapıya sahip olduğunuz gösterir. Siz oldukça sabırlı, yardımsever, şefkatli, iyi kalpli birisiniz. Aynı zamanda iyi niyetiniz ile tanınmaktasınız.

Liderlik vasfı

Eğer kalp çizginiz orta parmağınızın altından başlıyorsa, siz bir lidersiniz. Siz hırslı, bağımsız ve zeki birisiniz, ayrıca açık, net ve kesin kararlar alabilme becerisine sahipsiniz. Hassas biri değilsiniz ve başkalarına karşı da biraz soğuksunuz.

Duygusallık ve derinlik

Eğer kalp çizginiz kesintisiz ve net ise, bu sizin duygusal derinlik ile kolayca başa çıkabilen birisi olduğunuzu gösterir.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın