YAŞAM DİYARI

Mutlu Evlilik İçin 6 Önemli Sır

Mutlu Evlilik İçin 6 Önemli Sır

Mutlu Evlilik İçin 6 Önemli Sır

Mutlu evlilik için tavsiyeler (1)Aile ve sosyal politikalar bakanlığının yaptığı araştırmalar doğrultusunda evliliklerin 2013 yılından bu yana kısa sürdüğünün, çiftlerin erken boşanmaya gittiği belirtildi. Mutlu evlilik yaşayanların ve bu birliktelikleri uzun kılanların sayıları her geçen gün azaltmakta. İnsanların birbirlerine karşı tahammülsüz oluşları, özellikle ekonomik bağımsızlığın kazanılmış olması ve birçok sebepten evlilikler kısa sürmekte. Bizlerde yaşamdiyari.com ailesi olarak, mutlu evlilik için önerileri araştırdık. Uzmanlarından aldığımız tavsiyeler doğrultusunda mutlu evlilik için, temel altı ögenin ortaya çıktığı görülüyor. İşte mutlu evlilik için 6 önemli sırrı sizlerle paylaşıyoruz.

Bağlılık Kurabilme

Çiftler arasında bağlılık kurabilme, mutlu evliliğin ilk sırları arasında yer alıyor. Mutlu evlilik için her iki tarafından birbirlerini benimsemesi ve bağımlılık değil, bağlılık kurabilmeleri büyük önem taşıyor.

Mutlu evlilik için tavsiyeler (1)Doğru Eşi Seçme Yetisi

Mutsuz olan ve ayrılık aşamasına gelen çiftlerin, doğru eş seçmede yanlış yaptıkları ortaya çıkmış. Evlenirken acele etmek, doğru eş seçimini etkilemektedir.

Hayatınızı Yüceltebilmek

Çiftlerin hayatlarını yüceltmek için çaba sarf etmeleri, mutlu evlilik için büyük önem arz ediyor. Özellikle saygı ve sevgi konusunda birbirlerini yücelten çiftlerin daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlıyor.

Mutlu evlilik için tavsiyeler (2)Cesaret;

Cesaret, evliliklerde mutsuzluğu, hataları, sevgiyi, saygıyı yüzleşme cesaretidir.

Şefkatli Davranmak

Eşler birbirlerine karşı şefkat ile davranmayı unutmamalıdır. Şefkat evlilik ve birliktelikte en temel etkendir.

Ortak Paylaşım Alanları

Ortak paylaşım alanları, evli çiftlerde uzun ömürlüğü getiriyor. Ortak paylaşım alanları ve ortak noktalar iyi bir arkadaş, iyi bir eş ve birlikteliği akabinde getirmektedir.

 

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. yeliz dedi ki:

    Valla cok dogru eş seçmek önemli bir elmanin yarisi gibi olman gerek ve hersey eşit olmasi gerekyani sen ona deger verip seviyosan oda senin gibi deger verip sevmeli.. dogru eş secmek ilerdeki dogacak felaketleri önler

    1. admin dedi ki:

      güzel yorumunuz için teşekkür ederiz yeliz hanım

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın