YAŞAM DİYARI

Sevdiğiniz Kahvenin Kişiliğini Yansıttığını Biliyor muydunuz ?

Sevdiğiniz Kahvenin Kişiliğini Yansıttığını Biliyor muydunuz ?

Sevdiğiniz kahve kişiliğinizi yansıtıyor!

İçtiğiniz kahve türlerini sizin kişiliğinizi ve karakteriniz hakkında ip uçları verdiğini biliyor musunuz? Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olduğu gibi kahvenin türü de birçok anlam ifade ediyor.

Türk KahvesiTürk Kahvesi

Gelenekleriniz, örf ve ananeleriniz de  aranızda sıkı bir bağ var. Geçmişinize oldukça bağlı olduğunuzu gösterir. Kahve içerken büyük zevk alır, her kahveyi sevmez keza her kesin kahvesini içmezsiniz. Tutkunluğunuz başkadır. Kahvenin kokusu sizi etkiler.

Espresso

 

Espresso

Espresso sevenler genellikle bulundukları ortamın vazgeçilmez unsuru olurlar. Ev hayatında, arkadaş hatta iş ortamında bu kişiler gözdedir. Her ortama uyum sağlayabilir, sevecen ve uyumlu yapınız ile tanınmaktasınız. Kahve içmek en büyük zevkleriniz arasında. Unutmadan!.. görsel estetiğe hatta simetriye önem verirsiniz.Americano

Americano

İş kolik, yoğun çalışmayı seven, atik  ve elbette başarılı olmayı seviyorsunuz. Programlı yaşamınızda her türlü keyfe yer verirsiniz. Planlı yaşamayı sever, sorumluluklarınıza büyük önem verirsiniz.

 

 

Chai Latte

Chai LatteEğer sizde bu tür bir kahveyi seviyorsanız farklısınız. Arkadaş, sevgili, evlilik ve iş ortamında farkındalığınız vardır mutlaka. Bu farklılığı avantaja dönüştürmenin yollarını bulmuşsunuz. İnsanlar sizin zevklerinize güveniyor. Tazelik, yenilik ve enerji almak en büyük istekleriniz arasında yer alıyor.

Sıcak  Çikolata

Sıcak ÇikolataMutlu olmayı seven ve küçük şeylerden mutlu olabilen bir yapıya sahipsiniz. Küçük parçaları bir araya getirip harika kombinler hazırlamak sizin keyifle yaptığınız işlerden. Kahve ve çikolata vaz geçilmezleriniz. Kahvenin sertliğini çikolatanın yumuşaklığı ile birleştirmeyi amaç edindiğiniz gibi iki efsaneyi bir fincanda tüketerek mutluluğunuzu katlıyorsunuz.

loading...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Pelin dedi ki:

    Kahve falini seviyorum

  2. inci akkus dedi ki:

    orta bol köpüklu mis gibi türk kahvesi muhtesem

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın